Hakkımızda

Firmamız Fen Grubu (Fen ve Teknoloji, Fizik, Kimya,Biyoloji) derslerinde, öğrencilerin ilgili dersin deneylerini bileysel olarak yapmalarına yönelik setler üretmektedir.
    Ürünlerimizin içerikleri birbirleri ile uyumlu pratik materyaller içermektedir. Öğrenci setleri uygulama sırasında ilave materyale gereksinim duyulmadan kısa sürede yapılabilme özelliği taşımaktadır. Setlerimiz, M.E.B. Fen Bilimleri Öğretim Programına uygun, öğrencilerin konuları daha kalıcı kavramasına katkı sağlamaktadır.
    Setlerimiz Türkiye genelinde eğitim araçları ve kırtasiye alanında faaliyet gösteren, mağaza zincirlerinde satılmaktadır. Firmamız, mesleki kariyeri ve birikimi olan fen grubu öğretmenleri ve teknik elemanlardan oluşan ekibin 2007 yılından beri tasarladığı ürünleri 2012’de üretimini yaparak piyasaya sunmuştur. Ürünlerimiz Faydalı Model Patenti ile tescil ettirilmiştir.
    Hedefimiz Fen Grubu derslerinin bütün etkinliklerini kapsayacak şekilde setlerin üretilerek, her öğrencinin rahatlıkla alabileceği ekonomik fiyatlarla piyasaya sunmaktır.
    Firmamız ayrıca Okullar, Bilim Merkezleri ve Bilim Müzeleri için bilimsel donatılar tasarlayıp üretmektedir.

İletişime geç